Project Rome – Battlefield bad company 2

Є команда розробників яка зветься Emulator Nexus.

Серед проектів цієї команди є один під назвою Project Rome. Ціль цього проекту, створити майстер сервер для мережевої гри Battlefield bad company 2.

Існує можливість грати в цю гру по інтернету, лише використовуючи офіційний майстер сервер компанії Electronics Arts,що є не безпечним в тому сенсі, що, якщо EA залишить підтримку цієї гри, то у гравців не буде можливості грати в BF-BC2 в мережі.

Але проект Rome дозволяє підключатись до іншого майстер серверу, який видає інші ігрові сервери, та веде свій відокремлений облік для гравців.

Це може бути цікаво, так як, можна спробувати свої сили та вміння на серверах з різними правилами та можливостями, а ще це надає впевненості у долі цієї вдалої гри в майбутньому.

На цей час проект достатньо стабільний, не зважаючи на той факт, що розробка ведеться з використанням технології реверсної інженерії.

Щоб перемикнути вашу гру, на майстер сервер Rome, треба:

  • Зареєструватись на сайті проекту
  • Завантажити бібліотеку dinput8.dll у вигляді zip архіву, яку потім розпакувати, та скопіювати в кореневу директорію гри

Все, зайти в гру, та в якості облікового запису вказати ті данні, які ви заповнили, при реєстрації на сайті проекту.

Якщо ви знову захочете під’єднатись до офіційного майстер серверу, то необхідно перейменувати чи перенести бібліотеку dinput8.dll, а при запуску гри, вказати офіційні реєстраційні данні для серверу EA.

Зауважте, не треба модифікувати ніякі файли самої гри, як на мене, це дуже професійний проект.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.