Високоточне налаштування Mozilla Firefox

Усі налаштування виконуються за адресою: about:config

Не виконувати сканування файлів перед завантаженням на комп’ютер, виставити в false. wiki

browser.download.manager.scanWhenDone

Затримка з’явлення кнопки “OK” в діалозі збереження файлу на диск, виставити в 0

security.dialog_enable_delay

Цілочисельний  параметр nglayout.initialpaint.delay налаштовує очікування перед початком створенням сторінки, за замовченням 250 мілісекунд. Вкажіть 10. За замовченням цей параметр відсутній.  wiki

Браузер для створення сторінки завантажує з серверу елементи сайту, завантаживши декілька шматків, браузер створює чорновий варіант сторінки. Цілочисельний параметр content.notify.interval за замовченням відсутній, він вказує інтервал часу в мікросекундах, згідно з яким, браузер виконує створення чорнової версії сторінки.  Якщо підвищити це значення, то firefox буде більше часу переділяти завантаженню. Рекомендовано встановити значення в 500000 (пів секунди). wiki. Також треба створити та встановити логічний параметр content.notify.ontimer в true, інакше зміни не застосовуються. wiki. Ще існує цілочисельний параметр content.max.tokenizing.time значення якого повинно бути таким самим як content.notify.interval чи навіть більшим. wiki. Додатково треба створити логічний параметр content.interrupt.parsing в true. wiki , та параметр content.notify.backoffcount в значення 5. wiki.

Цілочисельний параметр content.switch.threshold контролює відгук браузера на завдання користувача. Значення цього параметра повинно бути в тричі більшим ніж content.notify.interval. wiki . Якщо параметр зменшувати, то створення сторінки буде виконуватись швидше, а ось обробка завдань від користувача почне гальмувати. Для того щоб цей параметр почав діяти, треба створити логічні параметри content.notify.ontimer та content.interrupt.parsing зі значеннями true, та з налаштованим параметром content.max.tokenizing.time.

Якщо ви хочете чекати доти не завантажиться сторінка, та протягом завантаження ви не будете прокручувати сторінку, то встановіть значення content.max.tokenizing.time вище, а значення content.switch.threshold нижче. Така комбінація дозволить Firefox приділити більше ресурсів на створення сторінки, та менше для обробки команд користувача.

Якщо ви хочете щоб браузер відповідав на завдання користувача добре, навіть під час завантаження сторінки, встановіть параметр content.max.tokenizing.time нижче, а параметр content.switch.threshold вище.

Логічний параметр browser.search.openintab контролює поведінку відкривання результатів пошуку у новій вкладці.  Встановити значення в true.

Логічний параметр browser.tabs.loadFolderAndReplace контролює як будуть відкрити групові закладки. Встановіть значення в false щоб при відкриванні закладок не перезаписати існуючи вкладки. wiki.

Цілочисельний параметр ui.scrollToClick відповідає за поведінку при натисканні скроллеру праворуч від сторінки. За замовченням він повільно рухається до вказаної ділянки. Якщо встановити це значення в 1, то скроллер буде одразу з’являтись в необхідній позиції. wiki.

Firefox за замовченням виконує усі запити до серверів послідовно. Логічний параметр network.http.pipelining вмикає можливість виконувати запити паралельно. Встановить значення в truewiki. Також вкажіть максимальну кількість паралельних запитів цілочисельним параметром network.http.pipelining.maxrequests, наприклад 8.  Але забагато велике значення може призводити до помилок як наприклад 503, це може статися через анті DDoS філтер який вважає, що йде атака. wiki. Якщо ви працюєте через проксі сервер, встановіть логічний параметр network.http.proxy.pipelining в true. wiki.

Логічний параметр network.dns.disableIPv6 вимикає можливість виконувати DNS запити по протоколу IPv6, поки що цей протокол не використовується більшістю провайдерів інтернету. Тому встановіть параметр в true. wiki.

Логічний параметр browser.tabs.animate контролює анімацію відкривання нових вкладок. Встановіть значення в false.

Щоб завжди відображався повний шлях адреси, треба знайти параметр browser.urlbar.trimURLs та встановити йього в false.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.